תכנון פיננסי

החיים הם דינמיים, והנסיבות משתנות כל הזמן. גם מי שחי כיום ברווחה, צריך להיערך למגוון תרחישים אפשריים, דוגמת שינוי תעסוקתי, שינוי ברמת ההכנסה, שינוי במצב המשפחתי או שינויים פיננסיים רגולטוריים. תכנון פיננסי אסטרטגי מביא בחשבון את כל הנתונים הקיימים, ובונה חלופות למצבים שונים, שלכולן מטרה אחת: שימור ההון המשפחתי.

שירותי התכנון הפיננסי של טריו כוללים:

  • בחינה מעמיקה של מקורותיו הכספיים של הלקוח, אשר נצברו במהלך חייו. ניתוח זה כולל נכסים פיננסים ופנסיונים דוגמת נדל"ן, ירושות ומענקי עבודה, לצד הכרת צד ההוצאות.
  • הצבת מטרה לתכנון הפיננסי – היכן הלקוח רואה את עצמו ואת משפחתו בעתיד? בעוד 10, 20 ו-50 שנה? מהי רמת החיים שהוא רוצה לאפשר לעצמו בתקופת הפנסיה כך שיוכל לשמור על אותה רמת חיים ויוכל לחיות טוב ללא דאגות כלכליות?
  • הענקת עצמאות כלכלית שתאפשר המשך חיים מלאים ברווחה כלכלית.
  • פתרונות אשראי – כסף הוא מצרך יקר, ולא פעם שימוש באשראי דווקא עוזר לחיסכון בכסף. בטריו בודקים את החלופות הקיימות ומתאימים אותן לתקופה, לעלות וליכולת ההחזר של הלקוחות, על מנת שלא יצטרכו לממש נכסים פיננסים, פנסיונים וריאליים (נדל"ן).
  • תיאום בין הגורמים השונים המנהלים את כספי הלקוח, כדי לאחד את המאמצים ולהפנות אותם לתוכנית האסטרטגית הכוללת שנבחרה מבעוד מועד.
  • מעקב קבוע ושוטף אחר מימוש התוכנית האסטרטגית, תוך שינויים והתאמות במידה שנדרשים.

בטריו אנו מקפידים על בניית אסטרטגית השקעה ארוכת טווח בהתאם למאפייני הסיכון והיכולת הכלכלית של הלקוח בכל נקודת זמן, מתוך מטרה לשקף תמונת מצב פשוטה, כוללת ואמינה באמצעות עדכונים באופן רציף אודות תיק הנכסים העומד לרשותכם, שינוים במוצרים הפיננסים, תנאי שוק ורגולציה. אנו מקפידים על שירות מסור, יעיל, אובייקטיבי ומקצועי מתוך נאמנות מלאה ללקוח וחתירה להשגת היעדים שהוגדרו מראש.

שירותי החברה מביאים להפחתת עלויות ניהול, תכנון מס והעלאת רמת הניהול של היצרנים השונים, וזאת על ידי שיתוף פעולה מלא בין מנהלי ההשקעות השונים העובדים עבור הלקוח בצד הפיננסי והפנסיוני.