הצוות

אושר יהושע
מנכ״ל ומייסד טריו

יהושע בעל נסיון מצטבר של כ-13 שנים בשוק ההון בתפקידי ניהול, שיווק ומכירות, וכן בתכנון פיננסי. בעבר מילא שורה של תפקידי ניהול בבית ההשקעות אקסלנס נשואה, ובתפקידו האחרון שימש סמנכ״ל מכירות וחבר הנהלה בחברת ניהול התיקים של אקסלנס נשואה. תחת ניהולו גייסה החברה יותר ממיליארד שקלים עבור ניהול השקעות ללקוחות פרטיים ומסדיים.

בעל תואר ראשון ושני (MBA) בכלכלה וניהול עם התמחות במימון מטעם המכללה למנהל, והוא בוגר קורס ״העברה בין דורות״ של אוניברסיטת תל אביב. ליהושע רשיון סוכן פנסיוני מטעם משרד האוצר, והוא יועץ השקעות מוסמך מטעם רשות נייר ערך (בהתליה).

תחביב: ריצה וטיולי שטח
ציטוט: "ערכים הם אבני היסוד עליהם ניתן לבנות מגדלים יציבים"

דוא"ל: osher@trio-invest.co.il 

רונן טובול
מייסד טריו

לטובול נסיון מצטבר של יותר מ-15 שנים בשוק ההון. הוא החל את דרכו בבנק לאומי, ולאחר מכן עבד בבית ההשקעות אקסלנס נשואה במשך תשע שנים, במהלכן מילא שורה של תפקידי ניהול – שותף בוועדת ההשקעות, שותף בבניית מכשירים פיננסיים, מנהל חטיבת לקוחות פרטיים, וכן ניהול תיקים, גמל והשתלמות. סך הנכסים בחטיבה שניהל עמד על כשבעה מיליארד שקלים. טובול היה חבר הנהלה באקסלנס נשואה, והוביל את תהליך ״קשת״ שעיצב מחדש את מבנה החברה.

בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה למנהל, ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. טובול מחזיק ברשיון ניהול תיקים מטעם רשות ניירות ערך (בהתליה).

תחביב: ים, קריאה ומשחקי חשיבה
ציטוט: "הפיכת מידע לידע, וידע ליתרון"

 

לי חיים שהרבני
מומחה בניהול סיכונים

לשהרבני נסיון של כ-10 שנים בענף הביטוח, כשבתפקידו האחרון ייסד אגף ביטוח בתאגיד ביטוחי מוביל. הוא מומחה לניהול סיכונים למשפחה ולעסקים, והעביר הדרכות והרצאות בנושאי ביטוח פרט.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק, ובעל רשיון פנסיוני מטעם משרד האוצר. שהרבני מטפל בכל נושא תביעות הפרט.

תחביב: ספורט ימי ובילויים משפחתיים
ציטוט: "אדם הוא מעט ממה שנולד עמו, והרבה ממה שהוא עושה בעצמו"

 

עדי סודרי
מנהלת משרד

לסודרי נסיון של כ-6 שנים בתחום הפנסיה והגמל, ובתפקידה האחרון שימשה ראש צוות במחלקת התפעול בבית ההשקעות אנליסט. בעלת תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן.

תחביב: ספורט וסרטים
ציטוט: "People do not care how much you know until they know how much you care"

 

ירין משולם
מנהל מוקד טלמיטינג

טרם הצטרפותו לטריו עבד משולם כסוכן מכירות במגדל שוקי הון.
סטודנט לכלכלה עם התמחות בשוק ההון במכללה האקדמית תל אביב יפו. בוגר קורסים במסחר בשוק ההון במכללה למסחר מטעם ברק קפיטל עם התמחות באופציות ובמניות בבורסה האמריקאית; בוגר קורס מסחר במכללת "מגמות".

תחביב: בילוי עם חברים, טניס ומחשבים
ציטוט: "שוק המניות יעיל מאוד בהעברת נכסים מן המשקיע חסר הסבלנות למשקיע הסבלני"