אודות

טריו היא בוטיק המספק שירותי פמילי אופיס – ניהול ההון המשפחתי, בהיקף של מאות מליוני שקלים. החברה, אשר נמצאת בבעלות פרטית, הוקמה על ידי יוצאי בנקים ובתי השקעות מובילים, בעלי רשיון מטעם רשות ניירות ערך ונסיון רב בתחום, ומספקת שירותי תכנון פיננסי אסטרטגי, ניהול העושר המשפחתי, ייעוץ והכוונה לפרישה וניהול סיכונים.

טריו מסייעת ללקוחותיה לשמור על ההון המשפחתי ולהגדיל אותו בצורה יעילה, והיא מתמחה בבניית אסטרטגיות השקעה ותכנון פיננסי בהתאמה אישית למשפחות, יחידים בעלי ממון, תאגידים, מלכ"רים וחברות פרטיות וציבוריות. בנוסף, טריו מייצגת בנאמנות ושקיפות את לקוחותיה בפני בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילים בישראל, כאשר הכל נעשה באובייקטיביות מלאה כך שהמוצרים והתנאים יתאימו לאינטרסים של הלקוחות.

מאחורי טריו עומדים מנהלי ויועצי השקעות בעלי רישיון מטעם רשות ניירות ערך וניסיון רב בניהול השקעות, אשר לקחו חלק בוועדות השקעה של חברות המנהלות מיליארדי שקלים והשתתפו בבניית אסטרטגיה ארוכת טווח. מתוך כך, בטריו יודעים להציע את כל החלופות הריאליות בתנאי שוק ורגולציה משתנים, ולהגיב במהירות לאירועים בשוק וכן לשינויים אישיים ומשפחתיים.

 

מייסדי טריו נוטלים על עצמם את עבודת הבקרה והפיקוח על החברות והגופים שבהם מושקע ההון המשפחתי – בהתאם לקריטריונים כמו ביצועים לאורך זמן, ניגודי עניינים, עלויות ומיסוי. העובדה שטריו לא פועלת מתוך המערכת הבנקאית מאפשרת לה לבצע את כל אלה באובייקטיביות, וללא ניגוד עניינים, כך שהלקוח מקבל ניהול השקעות מקצועי, מדויק ואישי, ולרוב חוסך בעלויות.

המטרה של צוות החברה היא לפעול להשאת רווחי הלקוח תוך מציאת החלופות המתאימות ביותר, תכנון מס ראוי, שילוב מוצרי השקעה שונים, פיזור נכסי הלקוח במספר אפיקים, תכנון מוקדם של הפרישה מהעבודה והקמת ביטוחים אשר יגנו על הלקוח והתא המשפחתי.

רוצים להגן על המשפחה? זה הזמן לבנות תוכנית לניהול ההון המשפחתי

מומחי טריו הם בעלי ניסיון רב בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי, ובונים תוכנית פיננסית שמטרתה לנהל את ההון המשפחתי ביעילות ובמקצועיות. במסגרת זו, מתבצעים איפיון צרכים של הלקוח ובחינה של מכלול נכסיו הפיננסים והפנסיונים, כמו גם בחירה והשקעה בשלל מכשירים פיננסיים – ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, ניהול תיקי השקעות , פוליסות פיננסיות IRA, וכן קרנות אלטרנטיביות, קרנות גידור, קרנות השקעה וקרנות נדל"ן. מנהלי החברה מייצגים את לקוחות טריו מול גופים בנקאיים בנושאים הבאים: מיסוי, ניהול סיכונים, חוזים משפטיים, מימון ואשראי והעברת עושר בין-דורי.

החברה מספקת ללקוחות את כל המידע הדרוש להם, באופן אובייקטיבי, בכדי לקבל החלטות מושכלות עבור ניהול ההון המשפחתי, וכן מסייעת לקבוע יעדים ולהוציא אותם לפועל, גם בשוק דינמי ומשתנה.